AKP’Lİ Mehmet Özhaseki’den Açıklama

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki 11 Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekilleri ile bir araya geldi. Özhaseki , “Kılıçdaroğlu CHP’si ve Büyükşehir Belediyelerinin iş bilmezliklerini, beceriksizliklerini ve başarısızlıklarını kapatmak için büründükleri algı, dezenformasyon ve yalan reklam kampanyalarını bizler vatandaşlarımıza anlatmaya devam edeceğiz. Mahalli idareler seçimlerinde vatandaşlarımızın desteğiyle birlikte CHP yönetimindeki şehirlerimizde eser ve hizmet kuraklığına, iş bilmezliğe ve beceriksizliğe son vereceğiz.” dedi.

AKP’Lİ Mehmet Özhaseki’den Açıklama

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ile birlikte AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş’u, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’i ve CHP’li 11 Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekillerini kabul etti.

AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıya İstanbul, Ankara, Adana, Eskişehir, Muğla, Aydın, Hatay, İzmir, Antalya, Tekirdağ ve Mersin Büyükşehir Belediyeleri AK Parti Grup Başkanvekilleri katıldı. Görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, CHP’nin yönetimindeki 11 büyükşehirde eser ve hizmet kuraklığının şehirlere neler kaybettirdiği aktarıldı.


“VATANDAŞIMIZIN DESTEKLERİYLE ŞEHİRLERİMİZİ MAKUS TALİHİNDEN KURTARACAĞIZ”

Görüşmeye ilişkin açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, “Sık sık Grup Başkanvekili arkadaşlarımızla bir araya gelerek şehirlerimizin mahrum bırakıldığı hizmetleri konuşuyoruz. Cumhurbaşkanımız da konuları yakinen takip ediyor. Kılıçdaroğlu CHP’si ve Büyükşehir Belediyelerinin iş bilmezliklerini, beceriksizliklerini ve başarısızlıklarını kapatmak için büründükleri algı, dezenformasyon ve yalan reklam kampanyalarını bizler vatandaşlarımıza anlatmaya devam edeceğiz. Mahalli idareler seçimlerinde vatandaşlarımızın desteğiyle birlikte CHP yönetimindeki şehirlerimizde eser ve hizmet kuraklığına, iş bilmezliğe ve beceriksizliğe son vereceğiz. Asla unutulmaması gereken bir konu var. Algı ve yalanlar uçucu, hizmet ve eserler kalıcıdır. AK Partili belediyeler daima hizmetleriyle konuşur, eserlerini ön plana çıkartır. Fakat CHP’li belediyelerde böyle bir durumu biz dört yıldır göremedik. İnşallah hem yapacağımız çalışmalarla hem de hizmet görmemekten yorulan vatandaşlarımızın destekleriyle yerel seçimlerde bu şehirlerimizi makus talihinden kurtaracağız” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Deniz
Deniz - 2 ay Önce

Hacidan hocadan kopacak kıyamet , sözü boşuna söylenmemiş.

Deniz
Deniz - 2 ay Önce

Sizin yaptıklariniza ne demeli memleketi mülteci kampına çevirdiniz,milleti işsiz bıraktınız, devletin fabrikalarını santrallerini arazilerini sattınız, ülkeyi yaşanmaz hale getirdiniz imkanı olanlar ülkeyi terk ediyor. Siz suçlusunuz ama yirmi senedir AKP'ye oy verenler esas suçlu onlar.

Galip Keser
Galip Keser - 2 ay Önce

sizin 20 yıl yönettiğiniz kayseri nasıl acaba. halefinizin ifadesine göre borçlu bir belediye, belediyenizce işe alınan eş dost akrabalar. imar oyunlarıyla peşkeş çekilen arsalar.. 6 yaşında kız çocuğuyla evlenecek zihniyete sahip insanların cemaatine sonsuz destek. bu mudur belediyecilik. fetö zamanında melikşah üniversitesinin genişleme alanına çökme.. daha neler neler. kişiye göre farklı uygulamalar.bunların hepsinin hesabını her iki cihanda vermenizi diliyoruz..

Kaan Iraz
Kaan Iraz - 2 ay Önce

6 yasındaki kücücük kız cocugunu evlendiren hira nur vakfına ait kaçak yapılara göz yuman akpli belediye hakkı da ne diyeceksiniz. Vakıf yararına imar plan tadilatları yapılması hakkında ne soyleyeceksiniz. 6 yasinda kız cocugu yav 6 yasinda....

SIRADAKİ HABER