CHP Kayseri İl Başkanı O İsim Oldu

CHP Kayseri İl Başkanlığı’na Av. Mustafa Devrim Demitaş’ın isminin belirlendiği duyuruldu.

CHP Kayseri İl Başkanı O İsim Oldu

CHP’nin Kayseri yeni il başkanı belli oldu. Konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmazken, Genel Merkezin talimatları doğrultusunda, 16 ilçe başkanı bir araya geldi ve CHP Kayseri İl Başkanlığı'na atanacak ismi belirledi. Av. Mustafa Devrim Demirtaş’ın ismi Parti genel merkezine gönderildi.

CHP’li 16 ilçe başkanlarının uzun süren toplantısının ardından belirlenen isim il başkanı olması için genel merkeze gönderildi. Toplantıya katılan ve Devrim Demirtaş ismini onaylayan ilçe başkanlarından önemli bir isim "Sn. Av. Mustafa Devrim Demirtaş’ın ismini genel merkezimize yolladık.16 İlçe başkanı olarak şimdiden yeni il başkanına yeni görevinde başarılar dileriz. Partimiz ve şehrimiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz” şeklinde konuştu.

16 İlçe başkanının Parti Genel merkezine önerdiği Av. Mustafa Devrim Demirtaş ismi onaylandığında, önceki gün İl Yönetim Kurulu tarafından il Başkanı olarak seçilen Adil Demir’in ise görevine son verileceği bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2023, 19:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Aksoy
Mustafa Aksoy - 3 hafta Önce

Kutlarım Mustafa

Cengiz ilhan
Cengiz ilhan - 2 hafta Önce

Tebrik eder yeni gôrevinde başarılı olacağına inancım sonsuz. Vatanımıza ve milletimize Kayseri halkına hayırlı uğurlu olsun.

SIRADAKİ HABER