banner257

STRAZBURGLU İŞ ADAMLARI BÜYÜKŞEHİR'DE

Kayseri'nin kardeş şehirleri arasında bulunan ve Avrupa Birliği'nin başkenti olarak bilinen Fransa'nın Strazburg kentinden bir grup iş adamı Kayseri'ye gelerek Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti. Başkan Özhaseki, bugün ayrıca Türkiye Kalite Derneği (KALDER) Kayseri Temsilciliği yöneticileri ve Aksaray Belediye Başkanı ile de bir süre görüştü.

STRAZBURGLU İŞ ADAMLARI BÜYÜKŞEHİR'DE

Başkan Özhaseki'yi ilk olarak Fransa'nın Strazburg kentinden iş adamları ziyaret etti. Almanya ve Fransa'da faaliyet gösteren iş adamları Kayseri'de de iş yapmak istediklerini belirttiler.

Türkiye Kalite Derneği Kayseri Temsilcisi Salih Yalçın ve KALDER yöneticileri de Başkan Mehmet Özhaseki'yi ziyaret etti. KALDER Kayseri Temsilcisi Yalçın, Başkan Özhaseki'ye dernekleri hakkında bilgi verdi.

BAŞKAN YAZGI'DAN ZİYARET

Öte yandan Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı da Başkan Mehmet Özhaseki'yi ziyaret ederek bir süre görüştü. Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yatırım ve hizmetler hakkında bilgiler alan Aksaray Belediye Başkanı Yazgı, Başkan Özhaseki'nin Türkiye'nin örnek belediye başkanlarından birisi olduğunu ve görüş ve önerilerinin kendisi için önemli olduğunu kaydetti. 


Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2014, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER