banner257

İlmek: Siyasi Çürümüşlüğü Zihinlerinde Taşıyorlar

İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, CHP İl Başkanı Ümit Özer'in kendisine yönelik yaptığı açıklamaya sert cevap verdi. İlmek, " Toplumun gerilmemesi adına çalıyı dolaşmaktan imtina etmeyeceğiz." dedi.

İlmek: Siyasi Çürümüşlüğü Zihinlerinde Taşıyorlar

CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer dün yaptığı açıklamada İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek’in, ‘Ben AKP’li Belediye Başkanıyım, niye onlara veriyorsunuz” diyerek İncesu Ziraat Odası’na İncesu Tarım Daire Başkanlığı tarafından verilen greyderi geri aldığını" iddia etti. İYİ Parti'den istifa ederek AK Parti'ye geçen İlmek için 'Devşirme AKP'li ' ifadesi kullanan Özer'e İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek yazılı mesajla cevap verdi. İlmek şunları söyledi: “ Bu hanımefendinin her şeyden önce neden bahsettiğini anlamak mümkün değildir. Kendi meramını anlatmaktan aciz birinin toplumun ortak sorunlarını çözmesini beklemek beyhude bir bekleyiştir. Anlatmaya çalıştığı olay Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kırsal Kalkınma Daire Başkanlığına ait 3 adet greyder ile alakalıdır. Bu greyderler İncesu sınırları içerisinde bulunan kırsal alanlarımızın yollarının düzenlenmesi ve reglajı ile alakalı çalışmaları yapmaktır. Hali hazırda bu greyderler İncesu’nun muhtelif mahallelerinde çalışmaya devam etmektedir. Araçlar Kayseri Büyükşehir Belediyesine ait olup sadece sınırlarımız içerisinde çalışma yapılmasından sebep çalışma koordinasyonu belediyemize aittir. Bunun dışında ne alınmış greyder nede verilmemiş bir greyder mevzusu yoktur. Hanımefendiye tavsiyem kılavuzunu değiştirmesidir. Anlamadan dinlemeden birilerinin siyasi gaye güden muhterislerinin tetikçiliğini yapmaktan vazgeçmelidir. Bunu yapmak yerine kendi ilçe teşkilatına sorarak hakikati öğrenebilirdi. Ancak kendi teşkilatından bi haber birine söylenecek sözde yoktur. Biz milli ve maneviyatçı bir gelenekten geliyoruz. Türk milletinin menfaatini hesaplayan AK Parti kadroları ve Cumhur ittifakı içinde olmaktan onur duyuyorum. Olmamız gereken yerde olduğumuzu kendisine hatırlatmak isterim. PKK’nın siyasi uzantısı olan HDP ile kol kola yürüyenlerin bizlere verebileceği bir ders, söyleyebileceği bir kelam yoktur. Bu vesile ile siyasi çürümüşlüğü zihinlerinde taşıyanlar ile aynı çuvala girmeyeceğiz. Birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde toplumun gerilmemesi adına çalıyı dolaşmaktan da imtina etmeyeceğiz.”dedi. (BGC)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mediha köken
Mediha köken - 3 hafta Önce

Sayın Mustafa ilmek güldürdünüz bizleri
Siyasi çürümüşlükten bahsediyorsunuz da döneklikten ve iyi partililerin oyuyla seçilip sonra da onları kandırıp başka partiye geçme nin Hafifliğinden de bahsetseniz ya ,

Özer Metin
Özer Metin - 3 hafta Önce

Sayın Başkanım onlar millete hizmet ediyorlar diye sancılanıyorlar siz ise hangi partiden olursa olsun hizmet ediyorsunuz onların millete hizmet diye bir lüksleri yok onların yaptıkları heykeller darbeler hırsızlık ve tecavüzler dış güçlerle bir olup kendi ülkesini satman (vatan hainliği) memleketi talan etmek vs saygılar.

SIRADAKİ HABER