banner257

ÖZHASEKİ’DEN ARIK’A VERYANSIN!

Ak Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık’a veryansın etti.

ÖZHASEKİ’DEN ARIK’A VERYANSIN!

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, CHP Milletvekili Çetin Arık’ın şahsına yönelttiği iddialara yanıt verdi. Sosyal medya aracılığıyla milletvekili Arık’ı sert bir dille eleştiren Özhaseki şunları söyledi: “ Bazı basın yayın organlarında çıkan CHP’nin kiralık milletvekili Çetin Arık’ın huy haline getirdiği yeni bir yalanı ile karşı karşıyayız. Demek ki üzüm üzüme bakarak kararmış, Genel Başkanları ile benzerlikleri takdire şayan.

Güneşli Mahallesi’yle ilgili şahsıma yöneltilen ifadeler tamamıyla yalan ve iftiradan ibarettir. Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığım döneminde Kocasinan Güneşli Mahallesi’nde herhangi bir imar hareketi (imara açma, plan tadilatı, yapılaşma hareketi) kesinlikle yapılmamıştır. Konuyla ilgili açıklamayı; Kayseri Büyükşehir Belediyesi ilgili yayın kuruluşlarına göndermiştir.”dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Niyazi AydinAydin
Niyazi AydinAydin - 2 ay Önce

1960 yılları tapuları çıkarılabiliyorsa kimin ne olduğu ortaya çıkar köylüyü tobet altında bırakmayın lutfen

Ziya Atli
Ziya Atli - 2 ay Önce

Sayın Başkanım peki o arsa nasıl oluyorda hazineye geçiyor kimler tarafından verildi. Oranın öncesi yok mu

Halit Taner Turan
Halit Taner Turan - 2 ay Önce

Bu mevzuu gündem e getirilmesiydi; orada neler olup bittiği , nasil bir planlama vs yapıldığı hakkında hickimse ahaliye malûmat vermeyecekti şu vaziyette en azından o topraklar için neler planladığı hakkında insanlar birşeyler duymaya başladı.
Ne zaman da neler yapılmış , yapılmak iştenmiş ortaya çıktı .
Demekki insanlar istense her zaman her konuda aydınlatılabilirnirmiş , insanlar için yapılan işlerde şeffaflık olur ise düşüncelerde tereddüt olmaz , iş yapan idareciler de zor durumda kalmazlar.
Şimdilik bu bilgilerle idare edeceğiz iş yargıya taşınınca da artık yargıya güveneceğiz.
Şeriâtın Kestiği Parmak acımaz. Her halükarda Devlet bizim devletimiz, insanlar bizim insanımız, Devlet insanını, vatandaşını karşısına alacak değil ya doğru ne ise o yapılacaktır. Herkese kolay gelsin. Doğruluk Fazilettir, Allah doğrunun Yardımcısıdır.

SIRADAKİ HABER

banner310