Fahiş Fiyatlar Kendi Kendine Oluşmaz Fahiş Fiyatlar Kendi Kendine Oluşmaz

Adalet Ve Kalkınma Partisi (AK Parti)’den Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylık başvurusunda bulunan Topal Cuma, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
“AK Parti’den  Talas Belediyesi Meclis üyeliği aday başvurumuzu yaptık Allah CC vatana millete Cumhur ittifakına hayırlı olsun. Referansım önce Allah CC sonra Adamın hası o adam. Bütün eşin dostun herkesin desteğini bekleiyorum. Gerek sosyal medyada gerekse şahsen herkesin desteğini bekliyorum. Bil asada ben Sarız’ın, Pınarbaşı’nın Tomarza’nın Talas’ın Topal Cuması olarak Büyüklerimin ellerinden, küçüklerimin gözlerinden öpüyorum. Allah CC Emanet olun. Yani Topal Cuma derseniz sevinirim”
25. Dönem AK Parti Kayseri Milletvekili Aday Adayı da olan;
Topal Cuma kimdir?
1956 Tomarza Karapınar doğumluyum. Evli ve 5 çocuk sahibiyim. Doğma büyüme Tomarza ve Talas’ta ikamet etmekteyim. Ailem ve yakın akrabalarımın çoğu Talas’ta. Memleketimi ve insanımızı çok seviyorum ve onlara Belediye meclis üyesi seçilirsem hizmet yapmak istiyorum. Siyasetteki tek amacım “ Halkımızın, Talas belediyesinde Topal Cuma, diye bir meclis üyesi var ondan Allah CC razı olsu güzel hizmetler yapıyor,demeleri benim için yeterlidir”..

Haber-Selahattin KARAKOÇ

Editör: SELAHATTİN KARAKOÇ