İYİ Partili Şahin'den Toplu Taşıma Açıklamaları İYİ Partili Şahin'den Toplu Taşıma Açıklamaları

 İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek’i makamında ziyaret eden Vali Çiçek, ilçedeki yatırımlar hakkında Başkan İlmek’ten bilgi aldı.
Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ilçe ziyaretlerini İncesu ile sürdürdü. Kaymakamlık makamında ilçenin genel durumu ve yapılan yatırımlar, devam eden projeler hakkında Kaymakam Aydın Göçer’de bilgiler alan Vali Gökmen Çiçek, daha sonra İncesu Belediyesi’ne geçerek, Başkan Mustafa İlmek ile görüştü. Vali Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Mustafa İlmek’ten ilçenin alt yapı, üst yapı çalışmaları, belediyenin sorumluluk alanında yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgiler aldı. 
İlçedeki yatırımlar bilgilerinin verilmesinin ardından Vali Çiçek, beraberindeki heyetle İncesu Zipline merkezini ziyaret etti. Zipline denemelerini yerine inceleyen Vali Çiçek, İncesu programı kapsamında İncesu Kadın Kooperatifi, İncesu (ADEM) Aile Destek Merkezi, İncesu Ayşe ve Saffet Arslan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu, Kervansaray Kadın Kooperatifi ve 1998 yılında şehit olan piyade er Şahin Kocabey'in Saraycık Mahallesi'nde bulunan evini ve ailesini ziyaret ederek sürdürdü.

Editör: SELAHATTİN KARAKOÇ