Taksi Tarifeleri Zamlanıyor Taksi Tarifeleri Zamlanıyor

Kayseri Büyükşehir Belediye Belediyesi tarafından Yeşilhisarlı vatandaşlar tarafından ihtiyaç duyulan ve talep edilen yüzme havuzu tamamlanarak hizmete açıldı. Havuzun vatandaşları serinleteceğini ve onlara yüzme öğreteceğini dile getiren Büyükkılıç, “Gençlik ve Kadın Merkezi’mizin hemen yanı başında kapalı yüzme havuzumuzu hizmete açarak Yeşilhisarlı hemşehrilerimizin beklentisine cevap verecek bir çalışmaya imza attık. Yeşilhisar ilçemizde yarı olimpik kapalı yüzme havuzumuz vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı. Hayırlı uğurlu olsun. Havuzumuz, uzaktan scada kontrol sistemi sayesinde tüm mekanik ve elektronik sistemleri otomasyona bağlı güvenli ve konforlu bir şekilde hizmet verecektir” şeklinde konuştu. 
“VATANDAŞLARIMIZIN 365 GÜN HİZMETİNDE”

Büyükkılıç, tam donanımlı güvenli ve konforlu yüzme havuzunun, 365 gün hizmet vereceğini belirterek, “Tam donanımlı güvenli ve konforlu yüzme havuzumuz, halk sağlığına uygun bir şekilde yılın 365 günü Yeşilhisarlı vatandaşlarımıza hizmet etmek için açılmış bulunmaktadır. Tekrardan hayırlı olsun” dedi. 
Kapalı ve yarı olimpik olan Büyükşehir Belediyesi Yüzme Havuzu, uzunluğu 25 metre, genişliği 12.5 metre şeklinde olup toplam 312,5 metrekare bir alanda hizmet verecek.