Yeni Düzenleme Yolda: Vergilerle İlgili İddialara Her Gün Bir Yenisi Ekleniyor Yeni Düzenleme Yolda: Vergilerle İlgili İddialara Her Gün Bir Yenisi Ekleniyor

Eski Başkan Ali Osman Yıldız, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlarla yaptığı görüşmelerde Adaylık sürecine olan desteğin memnuniyet verici olduğunu söyledi. Yıldız, “Saadet Partisi adayı olarak seçimi kazanırsak ki Allahın izniyle,milletimizin desteğiyle kazanacığız inşallah.

Tüm samimiyetimizle ilçenin sorunun çözülmesi için gereken her neyse yapacağız.Herkesin bize ve sürece destek olması gerekiyor. Hatta bu duruma büyük ölçüde sağduyu sahibi palaslıların sahip çıkması gerekir” dedi.
“TERCİHİMİZ HİZMET OLMALI”
YILDIZ, 31 Martta yapılacak seçim sürecinin zorlu olduğunu, zaman zaman engellerin çıkabileceğini kaydederek, “ Saadet Partimiz ve Başkan adayımız buradan başarıyla çıkacaktır.Yıllardır çözüm bekleyen sorunların üzerine cesaretle gidiceğiz.Tıpkı daha öncesinde olduğu gibi. Saadet Partisi, kadroları Sarıoğlanın sorunlarının sağlayacaklardır.
“DESTEK VE DUA BEKLİYORUZ”
Yıldız, seçim süreci ile ilgili açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Biz bunu kendimiz  için istemiyoruz ,Sarıoğlanımız geleceği  için istiyoruz. Bunun içinde herkesin desteğine ve duasına ihtiyacımız var.”
Haber-Selahattin KARAKOÇ

Editör: SELAHATTİN KARAKOÇ