Halkbank, esnaf kredi faizlerini güncelledi Halkbank, esnaf kredi faizlerini güncelledi

Cumartesi ve Pazar günü Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na girecek öğrencilere başarılar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, üniversite hayali kuran başta öğrenciler olmak üzere tüm adayların her zaman destekçisi olduklarını belirtti.

Başkan Büyükkılıç, gençlere destek vermeye devam edeceklerini vurgulayarak, “Geleceğimizin teminatı gençlerimizin yanında yer almayı ve her fırsatta onları desteklemeyi sürdürüyoruz. Zorlu maratonda üzerimize düşen ne varsa yapıyoruz. Tüm öğrencilerimize şimdiden sınavlarında başarılar diliyorum. Rabbim hepsine zihin açıklığı versin” şeklinde konuştu. 

YKS’ye girecek adaylar için toplu ulaşımın ücretsiz olacağını ifade eden Büyükkılıç, “17- 18 Haziran 2023 tarihinde yapılacak olan Yükseköğretim Sınavı (YKS) 'ye girecek öğrenciler sınav giriş kâğıtlarını göstererek otobüs ve tramvaydan ücretsiz yararlanabileceklerdir. Ayrıca, raylı sistem hattımızda seferlerimiz de Cumartesi tarifesi uygulanıp, raylı sistem ve otobüs seferlerinde ek seferler yapılacaktır” ifadelerini kullandı.