Zafer Partisi gençliği cumhuriyetin 100. yılı, büyük zaferin 101. Yılı dolayısıyla büyük taarruzun başladığı 26 Ağustos sabahından 30 Ağustos bayram gününe kadar şehir merkezlerinde tören alanlarında Atatürk anıtı yakınında Türk Bayrağı ile birlikte nöbet tuttu. Nöbeti Zafer Partisi gençliği tuttu, partililer de zaman zaman eşlik ettiler. Zafer Partisi Kayseri’den sorumlu GİK üyesi İsmail Tanrıöven’den alınan bilgiye göre nöbet Türkiye’de ki tüm illerde 26 Ağustos sabahında 30 Ağustos gecesine kadar gece gündüz aralıksız tutuldu. Nöbet Zafer Partisi gençliği tarafından tutulmakla beraber parti yöneticileri ve partililerde zaman zaman nöbet tutan gençlere destek oldular ve nöbete katıldılar.

İsmail Tanrıöven’in verdiği bilgiye göre tüm illerde tutulan bayrak nöbetinin yanısıra genel başkan Ümit Özdağ ve partililer Kastamonu İnebolu’dan Ankara’ya kadar Cumhuriyet Zafer yürüyüşü yapıyorlar. Kurtuluş savaşı için cephane taşıyan kahraman Türk kadınlarının kullandığı güzergahta yapılan İstiklal yolu yürüyüşü 28 Ağustos sabahı başladı ve 10 Eylül gününe kadar sürecek, Yürüyüşe Kayseri il teşkilatı da 8-9-10 Ağustos günleri katılacak. Yürüyüş Anıtkabir ziyareti ile tamamlanacak.

Taksi Tarifeleri Zamlanıyor Taksi Tarifeleri Zamlanıyor

Alınan bilgiye göre etkinlikler büyük zaferin 101. Yılı, cumhuriyetin 100. Yılı ve Zafer Bayramı etkinliği olarak ve partinin kuruluşunun 2. Yılı dolayısıyla yapılıyor.