Saadet Parti’nin Sarıoğlan Belediye Başkanlığı A.Adayı Ali Osman Yıldız, geniş katılımlı bir tören ile seçim bürosunun açılışını yaptı. Palas Mahallesi meydanında gerçekleştirilen seçim bürosu açılışına Saadet Partisi Kayseri İl Başkan Baki Coşkun ve  çok sayıda partili katıldı.
Saadet Partisi Sarığolan Belediye Başkan A.Adayı Ali Osman Yıldız’ın Palas seçim bürosu açılışında konuşan İl Başkanı Baki Coşkun, “Sarıoğlan’ı yeniden milli görüş belediyeciliği ile tanıştıracağız. Tüm vatandaşlara eşit şekilde hizmet götüreceğiz. Hiçbir ayrım yapmadan sosyal belediyecilik yapacağız. Savunduğumuz değerlerden ve hedeflerden hiç taviz vermedik. ‘Yaşanabilir bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya’ dedik.

İşte 2023 Yılındaki Ölüm Nedeni ve İstatistikleri İşte 2023 Yılındaki Ölüm Nedeni ve İstatistikleri

Bu 3 temel hedefi gerçekleştirmek en büyük motivasyonlarımızdan birisi oldu.  Biz de çalışmalarımızı hızlandırdık. Aday adaylık sürecinde yoğun bir teveccüh gösteren tüm adaylarımıza teşekkür ediyoruz. Seçimlerde ülkemizde iklim değişecek, ahlakın ve adaletin iktidarını aziz milletimizle el ele vererek kuracağız. Bunu da Sarıoğlan’dan başlatacağız.” ifadelerini kullandı. 
Seçim Bürosunun açılışında konuşan Saadet Partisi Sarıoğlan Belediye Başkan Aday Adayı Ali Osman Yıldız ise, “Sarıoğlan’a Başkanlığımız döneminde büyük hizmetler sunmuştuk.Yapmış olduğumuz hizmetlere bir virgül koymuştuk. İnşallah bu hizmetlerimizi en iyi şekilde tamamlayacağız. Mahalli seçimlerin şehrimize ve ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Saadet Partisi olarak Sarıoğlan ilçemizde seçime hazırız.

Gardiyan değil garson belediyeciliği Sarıoğlan ilçemizde göstereceğiz. İlçemizin kalkınması ve gelişmesi için belediyeye çok görev düşmektedir. Biz mevcut imkânları harekete geçireceğiz, yeni kaynaklar sağlayacağız, Sarıoğlan ilçemizin kalkınması için çalışacağız. Belediyecilik bizim işimizdir. Saadet Partisi’nin işidir. Belediyecilik halkın içinde olmaktır. Sorunlarını çözmek için gayret etmektir. Vatandaşa değer veren, sorunlarına samimiyetle çözüm arayan, gayretli, çalışkan dürüst belediyecilik anlayışını hâkim kılacağız. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki gönülden yapılan her iş bereketlenir, yüksünerek yapılan işlerin ise hiç kimseye bir faydası olmaz.” dedi.  
Haber- Selahattin KARAKOÇ

Editör: SELAHATTİN KARAKOÇ