Hacılar Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen ve 3 maddenin görüşülerek karara bağlandığı toplantıya başkanlık eden Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, alınan kararların hayırlı olması temennisinde bulundu.

Meclis toplantısı öncesinde konuşan Başkan Özdoğan, Hacılar Belediyesi olarak vatandaşların konforunu sağlamak adına yaz sezonu boyunca yapılacak işlerin devam edileceğini söyledi. Sosyal aktiviteler bağlamında Birlik ve Dayanışma Etkinliğinin de düzenleneceğini duyuran Özdoğan, “Ağustos ayının 17-18-19’unda 3 akşam etkinlik olmak üzere akademisyenlerle buluşma, gençlerimize yönelik etkinlikler düzenleyeceğiz. Perşembe, cuma ve cumartesi akşamları ailelerinizle birlikte gelebileceğiniz, Urfa Sıra Gecesi, Ahmet Şafak ve İsmail Altunsaray konserlerini düzenleyeceğiz. Etkinliğimize tüm halkımızı davet ediyorum.” dedi.

083A9064

Daha sonra gündem maddelerine geçildi. Gündemin birinci maddesinde Erciyes Mahallesi, 220 Ada, 9 nolu parselde kayıtlı mülkiyeti hisse oranında belediyemize ait taşınmazın satışı, trampası, tahsisi için encümene yetki verilmesine oy birliği ile karar verildi.

Polis Haftası Kutlaması Polis Haftası Kutlaması

Gündemin ikinci maddesinde ise Armutluk mevki 220 ada, 1 parsel ittisalinde bulunan mülkiyeti belediyemize ait 220 ada, 7 parsel ve 220 ada, 2 parsel ittisalinde bulunan mülkiyeti belediyemize ait 220 ada, 8 parsellerin satışı, trampası, tahsisi için encümene yetki verilmesine oybirliği ile karar verildi. 

Ek gündemin maddesinde ise 2464 sayılı kanun kapsamında belediyemize ait bazı gelir dışı tarifelerinin yeniden görüşülmesi konusunun Plan Bütçe Komisyonu’na havale edilmesine oybirliği ile karar verildi. 

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, meclis toplantısının sonunda alınan kararların Hacılar ve Kayseri için hayırlı olması temennisinde bulundu.