banner257

BAKİ ERSOY TWİTTER DA TREND TOPİC OLDU

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a "Ezer geçeriz, bunu böyle bil" tehdidinde bulunan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy'un, twitter paylaşımındaki yaklaşık 12 bin liralık Prada eşofman ve 7 bin liralık Zıllı marka gözlüklü hali sosyal medyada sitesi twitter da en çok konuşulanlar arasına girdi ve Trend Topic oldu.

BAKİ ERSOY TWİTTER DA TREND TOPİC OLDU


Ankara’da eski bakan Zeki Ergezen'in cenazesine katılmak üzere camiye gelen MHP İdare Amiri ve Milletvekili Erkan Haberal’ın şoförü, araçla bahçeye girmenin yasak olduğunu belirten Ankara Büyükşehir Belediyesi güvenlik görevlisini ezmişti.

İŞTE O OLAY ANININ VİDEOSU

Olayın ardından MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy resmi Twitter hesabından yayınladığı mesajında doğrudan ABB Başkanı Mansur Yavaş'ı hedef aldı.

İŞTE BAKİ ERSOY’UN MANSUR YAVAŞ HAKKINDA ATTIĞI O SKANDAL TWİT

Ersoy, Yavaş'a yönelik “Kıymetli İdare Amirimiz Erkan Haberal’a yapılan hadsizliğe karşı özür dilemesi gereken makam Mansur Yavaş sensin..! Bizi sevmediğini,bu hareketleri kasıtlı yaptırdığını biz biliyoruz ve zaten bizde seni sevmiyoruz ama saygısızlık yapıldığı anda ezer geçeriz bunu da böyle bil..!” paylaşımında bulundu.

BAKİ ERSOY twitter da trend topic oldu

Baki Ersoy, bu sabah ise Twitter hesabından 11 bin 450 liralık Prada eşofman ve 6 bin 900 liralık Zıllı gözlükleriyle fotoğraf paylaştı. Tweetin'de "Her sabah iki seçeneğiniz var. Ya hayallerinizle birlikte uyumaya devam edeceksiniz. Ya da uyanıp hayallerinizi kovalayacaksınız. Hayırlı Pazarlar" paylaşımına yer veren Ersoy pahalı giyimiyle sosyal medyada sitesi twitter da en çok konuşulanlar arasına girdi ve Trend Topic oldu.

İŞTE Twitter’DAKİ O TEPKİLERİN BAZILARI

HABER: ALİ TÜRKASLAN

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2020, 14:18

ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310