banner257

“Kayseri, Gurbetçiler için Cazibe Noktası”

Türkiye’nin en büyük inşaat malzemesi tedarikçilerinden olan Dekoyap Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Yelkenoğlu, Kayseri’de üretilen birçok inşaat malzemesinin Kayseri’yi Avrupa’da cazibe merkezi haline getirdiğini söyledi.

“Kayseri, Gurbetçiler için Cazibe Noktası”

İnşaat sektöründeki tedarik zinciri hakkında değerlendirmelerde bulunan Dekoyap Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Yelkenoğlu, “Dekoyap olarak Avrupa’nın en kaliteli yapı dekorasyon malzemelerini bünyemizde bulundurarak , seramikten laminanta , duvar kağıdından banyo sağlık gereçleri ve aksesuara kadar birçok ürün grubunda gurbetçilerimize hizmet vermekteyiz. Avrupa’nın en kaliteli seramikleri ve laminantları Türkiye’de üretilmektedir. Özellikle Kayseri’de üretilen birçok inşaat malzemesi Kayseri’yi Avrupa’da cazibe merkezi haline getirmiştir” dedi.

“Avrupa’ya göre 5 de 1 fiyatına malzeme tedarik edebilmekte ve lojistik noktasında hiç problem yaşamamaktadır”

Yurt dışında yaşayan gurbetçilerin Kayseri’den Fransa , Almanya , Hollanda , Belçika gibi bir çok Avrupa ülkesine çok cazip fiyatlarla en kaliteli ürünleri götürebildiğini anlatan Yelkenoğlu, şunları söyledi:

“Dekoyap ile yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız Kayseri’den Avrupa’ya parsiyel ve tam kontenjan olarak ürün temini yapabilmekte , Avrupa’ya göre 5 de 1 fiyatına malzeme tedarik edebilmekte ve lojistik noktasında hiç problem yaşamamaktadır.”

“alanında uzman 10 adet tecrübeli mimarla HİZMET VERİYORUZ”

Dekop olarak müşteri memnuniyetine maksimum derecede önem verdiklerini de ifade eden Rıfat Yelkenoğlu, “Avrupa’da yaşayan gurbetçilerimizin yine en çok tercih ettiği hizmetimiz mimari tasarım ile evlerini ya da işyerlerini yenilemedir. Bünyemizde bulunan alanında uzman 10 adet tecrübeli mimarla çok kısa sürelerde kaliteli ve özgün çizimlerle müşterilerimiz hayallerinde ki mekanları tasarlıyoruz. Birçok mimarlık ofisinden daha fazla mimarla çalışarak müşterilerimize istedikleri hizmeti sunabilmenin gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2021, 16:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER