KAYSERİSPOR DA ŞOK SKANDAL!

Kayserispor Kulübü’nde, “Para vermeyen yönetim kurulunda poz vermesin” şeklinde yaptığı açıklamalarla geçtiğimiz günlerde şimşekleri üzerinde toplayan Berna Gözbaşı ile Başkanı olduğu Kayserispor Kulübü’yle yaptığı para ilişkisi ortaya çıktı. Her fırsatta ve her platformda Kayserispor’a para vermekle övünen Başkan Berna Gözbaşı’nın kulübe verdiği paraların tamamının döviz niteliğinde ve temlikle borç olarak verildiği, vade günü geldiğinde ise Kayserispor Kulübü’nden faiziyle geri alınacağı öğrenildi.

KAYSERİSPOR DA ŞOK SKANDAL!

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı hafta başında yaptığı “Kendi yönetim kurulumdan da destek istiyorum. Ne durumda olduğumuzu herkes biliyor. Sadece maçlara gelip gitmek, yönetim kurulunda olmanın gereği değildir. Herkes gerçeği kabul etmeli. Bu gerçeğin içinde olmak istiyorsa elini taşın altına koymalı. Aksi taktirde yönetim kurulunda kimsenin poz vermesine gerek yok" şeklindeki olay açıklamalarla sadece Kayseri değil, Türkiye futbol camiasının da gündemine oturmuştu.

BAŞKAN BERNA GÖZBAŞI “PARA VERMEYEN YÖNETİM KURULUNDA POZ VERMESİN” DEMİŞTİ ANCAK KENDİSİ KULÜBE TEMLİKLE BORÇ PARA VERMİŞ

Kadın olmasının yanı sıra, süper ligde ofsaytı bilmeyen kulüp başkanı olarak adını futbol tarihine nakşeden Kayserispor Kulüp Başkanı Berna Gözbaşı’nın, 27 Kasım 2019 da 796 bin Dolar, 3 Aralık 2019 da 150 bin AVRO yine 3 Aralık 2019 da 45 bin CHF İsviçre Frankı para aktardığı öğrenildi. Söz konusu paraların Berna Gözbaşı adıyla Ziraat Bankası’ndan Kulübün hesabına gönderildiği gözlenirken, çok çarpıcı bir ayrıntı ortaya çıktı.

GÜNÜ GELİNCE FAİZİYLE GERİ ALACAK

Her fırsatta ve her platformda Kayserispor’a para vermekle övünen Başkan Berna Gözbaşı’nın kulübe verdiği paraların tamamının döviz niteliğinde ve temlikle borç olarak verildiği, vade günü geldiğinde ise Kayserispor Kulübü’nden faiziyle geri alınacağı bilgisine ulaşıldı.

HABER: ALİ TÜRKASLAN

ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seda Canan Çarşıbaşıoğlu
Seda Canan Çarşıbaşıoğlu - 6 ay Önce

Bu başkanı daha tanıyacaksınız. Yeni yeni, işleri ile göreceksiniz ki, nasıl uyanıklık, sinsilik, ve farklı hesaplar içinde olduğunu göreceğiz.
Ancak; kendisi çok iyi poz vermesini biliyor. Zaten yaptığı ve yapmak istediği de buydu! Poz vermeye geldi, bu onun için bir vitrindi. Çok da seviyor şirin ve sevimli gibi kendisini gösterip poz vermeyi .
Öncelikle bir de özel hayatından, kocasından ve ailesinden bahsetsin. ERKEK gibi bir hayat yaşayan bu şahıs.
Daha bunlar başlangıç. Zaman içinde daha çok şeylere şahitlik yapacağız.
Kayserispor'a başkan bulamadık da buna mı kaldı....! Çok yazık bu millete...

Seda C. Çarşıbaşıoğlu

SIRADAKİ HABER

banner310

banner312