Ak Parti Melikgazi İlçe Danışma Toplantısı yapıldı

Her ay düzenli olarak yapılan, AK Parti Eylül Ayı Melikgazi İlçe Danışma toplantısı yapıldı.

Ak Parti Melikgazi İlçe Danışma Toplantısı yapıldı
İl binasında yapılan toplantıya, AK Parti Kayseri Milletvekili Dr. İsmail Tamer, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Melikgazi İlçe Başkanı Timur Barlas, belediye meclis üyeleri, ilçe kadın ve gençlik kolları ile teşkilat mensupları katıldı.
 
 
AK Parti Kayseri İL Başkanı Hüseyin Cahit Özden de, AK Parti de kişilerin öne çıktığı değil. Davanın öne çıktığı bir sistemin oluştuğuna dikkat çekerek  "AK Parti artık davaların partisi. 13 yıldır bu davaya hizmet eden Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olması nedeniyle seviniyoruz ama, yinede içimizde biraz burukluk var. Fakat, AK Parti bu süreçle birlikte bir dava partisi olduğunu ispat etti. Bizlerde Kayseri teşkilatları olarak, Sayın Ahmet Davutoğlu'na hizmet edeceğiz. Onun arkasında olarak, AK Parti'yi bir adım daha ileriye götürmenin yollarını arayacağız. "
 
2015'te yapılacak genel seçimlere değinen Özden, "Bu seçim 2002 yılında yapılan seçim kadar önemli. İlk defa partimizin lideri, 'Büyük Reis' olmadan bir seçime gireceğiz. 2002 yılında yapılan seçimle aşağı yukarı aynı özelliği taşıyan 2015 yılı seçimlerine gireceğiz. Bu seçimde tüm teşkilat mensuplarımıza ayrı ayrı ihtiyacımız var. Ben olmasam da olur diye bir düşünce yok artık. Bu saatten sonra tüm teşkilat mensubu arkadaşımız lazım. Bu seçimden sonra, 4 yıl rahat edecek. 2019 yılına kadar her hangi bir seçim daha olmadığı için bizim bu seçimde en az 330 milletvekilini yakalayarak, Anayasayı değiştirecek, yeni sistemi kuracak temelleri atmamız lazım" şeklinde konuştu.
 
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da belediye çalışmaları hakkında bilgi vererek, şunları söyledi:
 
"Birlik ve dayanışma içerisinde bütçemizle, imkanlarımızla belediye olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 81 mahallemizin her birinde mutlaka bir çalışmamamız var. İnsanların taleplerini göz ardı etmeden, onları memnun edecek, sıkıntılarını giderecek gayretlerin içerisindeyiz. Temizlik ihalesi konusunda 1 Eylül itibari ile daha önceki firmanın ihale süresi biterek, yeni bir dönem başladı. Bu arada araçlarımızın tamamını yeni almak sureti ile Melikgazi Belediyesi'ne yakışır bir şekilde hiç bir mazerete sığınmadan pırıl pırıl hizmetlerin verilmesi yönünde gayretler vereceğiz."
 
Son olarak konuşan AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Timur Barlas ise, 13 yıl önce başlayan ak yürüyüşün, Recep Tayyip Erdoğan 12. Cumhur başkanı olması ile son bulmadığını dile getirerek, Bu ak yürüyüş, bu ak felsefe inşallah zihinlerde kazınmışçasına her geçen gün yer ediyor. 13 yılda 9 seçim geçirmiş bu teşkilat. Ve her birinden de başı dik olarak   zaferlerle ayrılmış. İnşallah 2015 genel seçimlerinde de büyük bir başarı kazanacak bundan en ufak bir şüphemiz yok. AK Parti'yi diğer partilerden ayıran özelliği, siyasi parti olma ötesinde bir yaşam felsefesi ve bir yaşam tarzıdır. Bu parti ile birlikte daha nice başarılı 13 yıllar gerçekleştireceğiz." dedi.
 
Konuşmaların ardından teşkilat mensupları ile görüş alış verişinde bulunuldu. 
Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2014, 15:56

ALİ TÜRKASLAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310