banner257

CHP’deki Afiş Kaldırıldı!

Kayseri CHP İl binasına dün asılan “128 Milyar Dolar Nerede?” afişi bugün polis tarafından itfaiyenin yardımı ile kaldırıldı.

CHP’deki Afiş Kaldırıldı!

Dün Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Sahabiye mahallesindeki Parti binasına 128 Milyar Dolar Nerede?” afişi asılmıştı. İl Başkanı Ümit Solak Özer sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada " Merkez Bankası'nın kasasını boşaltıp, hesap vermeyeceğini düşünenler, 128 Milyar Dolar Nerede? Milletine kuru ekmeği reva görenler, 128 Milyar Dolar Nerede? Billboardlara, tramvay duraklarına afiş girilmesine izin vermeseniz de bizler sormaya devam edeceğiz, 128 Milyar Dolar Nerede?Halkın görmemesi, duymaması için çabaladığınız her şey için sandıkta hesap vereceksiniz. O güne kadar sormaya devam edeceğiz, 128 Milyar Dolar Nerede? " ifadelerine yer verdi.

Bugün Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü polisleri itfaiye nezaretinde parti binasına gelerek afişi söktü. CHP Milletvekili Çetin Arık sosyal medya hesabından paylaşım yaparak " Korkuyorlar, korksunlar...128 Milyar Dolar'ın nerede olduğuna yanıt veremeyenler, İl binamızdan vinçlerle "128 Milyar Dolar Nerede? " pankartlarımızı indiriyorlar. Gerçekten 128 Milyar Dolar nerede? açıklamasında bulundu. (BGC)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner306