banner257

Çopuroğlu’ndan Ferhat Akmermer’e Tebrik Ziyareti

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, MÜSİAD Kayseri Şube Başkanlığı görevine getirilen Ferhat Akmermer ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek Başkan Ferhat Akmermer’i tebrik etti.

Çopuroğlu’ndan Ferhat Akmermer’e Tebrik Ziyareti

Kayseri MÜSİAD Şube merkezinde gerçekleşen ziyarette Ak Parti İl Başkanı ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Ferhat Akmermer ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile sohbet etti.

Başkan Çopuroğlu, Ferhat Akmermer ve Yönetimine başarı dileklerinde bulunduktan sonra “AK Parti Kayseri İl Teşkilatı olarak bize ne gibi bir görev düşüyorsa her zaman hazırız. MÜSİAD üyelerinin Avrupa Birliği Proje Desteği kapsamında hazırlayıp sunacağı projelere önemli oranlarda desteğin alınabileceğini belirtmek isterim. Bu anlamda yönetim olarak bir koordinasyon içerisinde olunabilir. Gençleri meslek edindirmeye yönelik yürüteceğiniz bir organizasyonda birlikte koordinasyon sağlayabiliriz. Kayseri’miz için fayda sağlayacak her türlü organizasyonunuzda destek sağlayacağımızı bilmenizi isteriz.” Şeklinde konuştu.

Ziyaretlerinden dolayı Başkan ŞabanÇopuroğlu ve yönetimine teşekkür eden Başkan Akmermer , kendi dönemlerinde yapacakları faaliyet ve projeleri hakkında bilgiler aktararak, yapacakları katkılardan dolayı Başkan Şaban Çopuroğlu’na şükranlarını iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER