banner311

DEVA'da İstifa Şoku!

DEVA Partisi Kurucu İl Başkanı Begüm Başmısırlı, görevini bıraktı. DEVA Partisi Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Bölge Koordinatörü Prof.Dr. İbrahim Gezer, istifa haberini kamuoyuna duyurdu.

DEVA'da İstifa Şoku!

Bölge Koordinatörü Gezer yaptığı yazılı açıklamada şunlar söyledi: Basınımızın Değerli Temsilcileri; Partimizin Kayseri Kurucu İl Başkanı Sn. Begüm Başmısırlı geçen hafta partimizin genel merkezini ziyaret ederek parti yetkililerimizle görüşmüş ve işlerinin yoğunluğu gerekçesiyle il başkanlığını yürütmekte zorlandığını, bu yüzden il başkanlığı görevini bırakarak bundan sonraki süreci bir Deva Gönüllüsü olarak sürdürmek istediğini belirtmiş ve istifa dilekçesi vermiştir. Bu talep üzerine parti yetkililerimiz il başkanımızdan Pınarbaşı ilçemizin genel kuruluna kadar görevi sürdürmesini ve ondan sonra ayrılmasını rica etmişler ve bu konuda mutabık kalınmıştır. Bu vesileyle takım arkadaşlarıyla birlikte il teşkilatımızın kuruluşunu gerçekleştiren, hizmet binamızın tutulmasını ve faaliyete hazır hale getirilmesini sağlayan ve diğer birçok çalışmayı yürüten kurucu il başkanımız Sn. Begüm Başmısırlı’ya, bundan sonra da yol arkadaşlığımızın devamı inancıyla partimiz adına teşekkürü bir borç biliriz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

BAŞMISIRLI, SOSYAL MEDYADAN YALANLADI

Deva Partisi Kayseri Kurucu İl Başkanı Begüm Başmısırlı, dün partisinin il başkanlığından istifa etmişti.  İstifa sonrası bazı haber sitelerinde Ali Babacan ve Sadullah Ergin’e ulaşamadığı için istifa ettiği, iletişimsizlik sorunu yaşadığı gibi ifadelerle haber yapılmıştı. Sosyal medya hesabı twitter üzerinden bir paylaşım yapan Begüm Başmısırlı, bu haberlerin asılsız olduğunu, iletişimsizlikte sorun yaşamadığını iletti.

İşte o Paylaşım:

​​​​​​​

üseryin Akayı desteklemek için konuşmalar yapmaktadır. bu nasıl bir deklem. siyasilerimizdfffff

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2021, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289