İncetoprak'tan Çopuroğlu'na Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, iade-i ziyaretlerine ilk olarak Cumhur İttifakı ortağı AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu'nu ziyaret ederek başladı. İncetoprak, ziyarette, “Cumhur İttifakı’nı uyum içinde devam ettireceğiz” dedi.

İncetoprak'tan Çopuroğlu'na Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Adnan İncetoprak, İl Sekreteri, İl Başkan Yardımcıları ve İl Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan kalabalık heyet, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve İl Yönetimi’ni ziyaret etti.

Ziyarette konuşan MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız tarafından görev bize tevdi edildi. 60 günlük süre geçti ve bu süre içinde ziyaretçi akınına uğradık. Hem vatandaşlarla tanıştık hek teşkilat yapımızı tanımaya çalıştık. Bu gün ilk olarak iade-i ziyarete sizlerden başladık. Ev sahipliğinizden dolayı size teşekkür ediyorum” dedi.

İncetoprak, “Bizim birinci amacımız Cumhur İttifakı’nı ön plana çıkaran bir çalışma içine girmekti. Bu gün Allah’a çok şükür gelen ziyaretçilere ve Kayseri kamuoyuna bunun işleyişi ile alakalı gerekli çalışmalarımızı ve bilgileri aktardık. Bundan sonra da bu süreci uyum içinde Allah nasip ederse devam ettireceğiz” ifadesinde bulundu.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ise, “Malum Kayseri’de bir Cumhur İttifakı gerçeği var” diyerek, “Tüm belediyelerle beraber birlik ve beraberlik içinde Türkiye’ye örnek olmuş bir teşkilatımız var. Bunun devam ediyor olması, yeni hedeflere birlikte ulaşabilmek için ciddi manada hem biz hem de tabanda bunun karşılıklı inancını taşıyoruz. Bunlar sizler gibi değerli yöneticiler vasıtasıyla bizim AK Parti camiamızın yöneticileri vasıtasıyla sahada karşılık buluyor. Cenab-ı Allah’a duamız şu ki, bu kıvamın devam etmesi. İnşallah 2023 Türkiyesinde bunun devam edeceği ile alakalı bu salonda, bundan bir süre önce ziyaret ettiğimiz Milliyetçi Hareket Partisi’nin İl Başkanının makamındaki salonda oluşmuştur” şeklinde konuştu.(BGC)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289