Kılınç: Bu Çalışmayla Tadilat Kaç Ay Sürecek?

Yeniden Refah Partisi Develi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç yaklaşık bir hafta önce başlayan uzun çarşı tadilatını "çalışmadan bu tadilat nasıl bitecek" diyerek eleştirdi.

Kılınç: Bu Çalışmayla Tadilat Kaç Ay Sürecek?

Yeniden Refah Partisi Develi ilçe Başkanı Mahmut Kılınç yaptığı açıklamada "Uzun çarşı esnaflarımızın davetine icabet ettik, Develi uzun çarşı tadilatı başlayalı yaklaşık bir hafta oldu, cumartesi ve pazar tadilat çalışması yapılmadı, bugün hafta içi Çarşamba bugün de çalışma yapılmıyor, çalışmanın olduğu günler ise akşam 16:00 da iş bırakılıyor, Uzun çarşı esnafı doğru dürüst çalışma olmadığını bunu belediye yetkililerine söylediklerini ama ilgilenin olmadığını söylüyor. İnsan sormadan edemiyor çalışmadan bu tadilat nasıl bitecek? Bu çalışmayla tadilat kaç ay sürecek? Uzun çarşı esnafının hali ne olacak?

Geceli gündüzlü vardiyalı çalışıldığında 20 veya 25 günü bulacak tadilat bu çalışmayla aylar sürecek gibi görünüyor. Yetkililerden uzun çarşı esnafının sesini duymasını hızlı bir çalışma ile bir an önce tadilatı bitirmesini bekliyor ve umut ediyoruz." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER