Özer: 38 Milletvekili Kayseri'ye Geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanı Ümit Özer düzenlediği basın toplantısında 11-12 Kasım tarihlerinde yapacakları etkinlik hakkında bilgiler verdi. Kayseri’ye 38 milletvekilinin geleceğini dile getiren Özer, “Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, bedenen aramızdan ayrılışının 83'üncü yıl dönümünde yine saygıyla, özlemle ve minnetle anıyoruz.”dedi.

Özer: 38 Milletvekili Kayseri'ye Geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri İl Başkanı Ümit Özer yaptığı açılamada şunları söyledi: "Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir." diyen Atatürk’ün, bu sözünden de hareketle anmak kadar, anlamanın da önemli olduğunu biliyoruz. Atatürk'ü anlamak bu güzel vatanı aydınlık yarınlara taşımak, Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkmak demektir. Bizler, O’nun aydınlık yolundan yürümeye kararlılıkla devam edeceğiz. Kimsesizlerin kimsesi olan Cumhuriyetimizi, onun gösterdiği hedef doğrultusunda çağdaş dünyada hak ettiği yere taşıyacağız, demokrasiyle taçlandıracağız. Bu duygu ve düşüncelerle eserleriyle, devrimleriyle bize her daim ışık olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmetle, saygıyla, özlemle ve minnetle anıyoruz. Kıymetli basın mensupları, Kurucu Liderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde ülke için halk için mücadelesini sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Kayseri'de yarın önemli bir çalışmaya ev sahipliği yapacak.

38 MİLLETVEKİLİMİZ 11-12 KASIM DA KAYSERİ’YE GELECEK

Halkın Partisi, halkla buluşmaya, kucaklaşmaya, dertleşmeye devam edecek. Genel Başkan Yardımcılarımız, Parti Meclisi üyelerimiz ve 38 Milletvekilimiz 11-12 Kasım 2021 tarihleri arasında il genelinde vatandaşlarımızı dinlemek, sıkıntıları masaya yatırmak, halkın iktidarında sorunların çözümüne yönelik projelerini anlatmak için Kayseri'ye geliyor. Esnafın, işçinin, memurun, sanayicinin, işsizin, öğrencinin, çiftçinin kısacası toplumun tüm kesimlerini yerinde dinlemek için ziyaretler gerçekleştireceğiz. Sadece saraydan bakıp ve sadece saraya bakanların yıllardır görmediği, görmek istemediği, çözemediği, her geçen gün çığ gibi büyüttüğü sorunların çözümü için projelerimizi anlatıp, vatandaşımıza dertleşeceğiz. Halkımıza AKP'nin oluşturmak istediği korku ve baskı iklimine karşı umutsuzluk yok, umut var diyeceğiz. Halkın partisi var, halkın vekiller var diyeceğiz. Herkes için CHP var diyeceğiz.

BU DÜZENİN ARTIK GİDERİ YOK

Koltuk sevdası, ballı ve pudralı işleriyle ülkenin kaynaklarını heba eden, saraylarda sefa süren, vatandaşı yoksulluğa terk eden AKP'nin, yalan ve talan düzeni bitiyor. Geliyor gelmekte olan. Hep birlikte halkın iktidarını kuracağız. Hep birlikte üreten, hep birlikte büyüyen, paylaşan, huzur dolu, sevgi dolu, adaletin olduğu özlenen Türkiye hedefine kavuşacağız.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289