banner257

Özer’den Tamer’e FETÖ İle Yanıt

CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve İl Başkanı Ümit Özer'in Ak Parti Milletvekili İsmail Tamer hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Bu hamleye yanıt veren milletvekili Tamer, “Kaçtıkları yere kadar kovalayacağım.”sözleriyle yanıt vermişti. Tamer’in bu açıklamasına CHP İl başkanı Ümit Özer’den sert yanıt geldi.

Özer’den Tamer’e FETÖ İle Yanıt

Ak Parti milletvekili İsmail Tamer ile Cumhuriyet Halk Partisi milletvekili Çetin Arık ve İl Başkanı Ümit Özer arasındaki söz düellosu devam ediyor. Hakkında suç duyurusu bulunan milletvekili Tamer,"Geçen hafta itibariyle muhalefet partinin boncuk gibi dizilen il başkanı ve milletvekili şahsım adına gittiler suç duyurusunda bulundular. İyi ki yaptılar. Ortaya getirmiş oldukları şeyi orada hesaplaşmış olacağız. Çok da ağıza alınmayacak ifadeler kullandılar. Onları misliyle kendilerine iade ettiğimi burada söylemek istiyorum.”demişti.

Milletvekili Tamer’in bu açıklamalarına CHP İl Başkanı Ümit Özer’den daha sert yanıt geldi. Sosyal medya hesabında Ak Parti milletvekili İsmail Tamer’in FETÖ Terör Örgütü Elebaşı Fetullah Gülen ile çekilen bir fotoğrafı da paylaşan İl Başkanı Ümit Özer, “ FETÖ ziyaretçisi şahıs, yalanlarını kamuoyuna aktarıp, hakaretlerini yargıya taşıdık diye esmiş gürlemiş, tehditler savurmuş… O ne özgüven o! Bize “boncuk gibi dizilenler” demiş. Hala aynaya da bakmıyor. Yahu Allah aşkına, boncuk gibi dizilmek derken, bana neden her şey seni hatırlatıyor!”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER