Tamer’den Düşündüren Sözler!

Cumhuriyet Bayramı resepsiyonunda konuşan Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, ilginç bir söz kullandı. Tamer, “Bugün kendi uçağımızı kendimiz yapabiliyoruz.”dedi.

Kayseri’de Cumhuriyet Bayramı resepsiyonu yapıldı. Cumhuriyet Bayramı resepsiyonuna katılan Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, savunma sanayindeki atılımlarımızla muhasır medeniyetler seviyesine çıkacağımızı ifade etti.

Cumhuriyetin ilan edilişinin 98. Yılı Kayseri’de kutlandı. Cumhuriyet resepsiyonuna katılan Ak Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer: “Cumhuriyetimizin 98. Yılını büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Çok büyük bir mutluluk içerisindeyiz. Atatürk’ün bizlere emanet ettiği Cumhuriyeti muhasır medeniyetler seviyesine çıkartmak bizlerin ve bizden sonrakilerin görevidir. Bugün kendi uçağımızı kendimiz yapabiliyoruz. Savunma sanayi ne kadar varsa o kadar bağımsızız demektir. Bundan sonra da çalışarak, Atatürk’ün söylediği muhasır medeniyetler seviyesine çıkacağız. Konuşarak değil çalışarak çıkılır. İHA’larla, SİHA’larla çıkılır. Bizlerde onları yaparak muhasır medeniyetler seviyesine çıkacağız” diye konuştu. (BGC)

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2021, 15:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
Servet
Servet - 1 ay Önce

Muasır

SIRADAKİ HABER

banner289