Başkanlık Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıda muhtarlara, üzerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını belirten logo ve Türkiye Yüzyılı sloganının yazılı olduğu Türk Bayraklı isimlik hediye edildi. Toplantıda ayrıca Gazze'de İsrail tarafından yapılan katliamlara da değinilerek kınama mesajı verildi.

Toplantı başlangıcında konuşan Başkan Mustafa Yalçın, her yıl 19 Ekim tarihinde kutlanan Muhtarlar Günü’nü de tebrik etti.

Büyükkılıç, Organize Sanayi İçin Yeni Alternatif Yolda İncelemelerde Bulundu Büyükkılıç, Organize Sanayi İçin Yeni Alternatif Yolda İncelemelerde Bulundu

İlçe genelinde devam eden yatırımlar ve planlanan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinin de yapıldığı programda Mengücek Muhtarı Ergün Şimşek tarafından Başkan Yalçın’a taş işçiliğinin inceliklerini yansıtan iç içe geçmiş Kayseri taşı ve taş oyması bıçak hediye edildi. 

042A1505y

TALAS’IN MUHTARLARINDAN FİLİSTİN’E ANLAMLI DESTEK

Toplantı sonunda muhtarlar ile Başkan Yalçın, belediye binası önünde Filistin ve Türk Bayraklarının bulunduğu atkı takarak Filistin’e destek mesajı verdi.