banner257

Hacılar Belediye Meclisi Kasım Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi

Hacılar Belediye Meclisi 5393 sayılı belediye kanununun 20. maddesine istinaden Kasım ayı meclis toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda 3 asıl 1 ek gündem olmak üzere toplam 4 madde görüşülerek karara bağlandı.

Hacılar Belediye Meclisi Kasım Ayı Toplantısını Gerçekleştirdi

Hacılar Belediye meclis salonunda gerçekleştirilen meclis toplantısına Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici başkanlık etti. Toplantıda,4 madde görüşülerek karara bağlandı.

Hacılar Belediye Meclisi’nin Kasım Ayı toplantısının gündeminde yer alan Mülkiyeti Hacılar Belediyesine ait olan Benzin istasyonunun satışı konusu görüşülerek satış konusunda encümene yetki verilmesi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin ikinci maddesinde ise Mülkiyeti Hacılar Belediyesine ait olan Karpuzsekisi Mahallesi 250 ada, 4 parselde kayıtlı arsanın satışı konusu görüşülerekencümene satış yetki verilmesi oybirliği ile kabul edildi.

Gündemin üçüncümaddesinde yer alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın 25.05.2017 tarih ve E.6972 sayılı yazısı görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.

Hacılar Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısının ek gündem maddesinde ise Hacılar Belediyesi ile kardeş şehir olan Bosna Hersek Hadzici Belediyesi’ne iade-i ziyaret yapılması konusu görüşülerek oybirliği ile kabul edildi.

Meclis toplantısının sonunda Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, alınan kararların Hacılar ve Kayseri için hayırlı olması temennisinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310