banner257

Hisarcık'ta Meydan Düzenlenmesi

Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, Hisarcık Meydan bölgesinde kaldırım, otopark ve çevre düzenlemesi gerçekleştirdiklerini söyledi.

Hisarcık'ta Meydan Düzenlenmesi

Hisarcık Meydanının doğu bölümünde yapılan ve alış veriş için dükkanların olduğu alanda otopark yaptıklarını belirten Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, bağ ve sayfiye alanlarının yoğunluklu olduğu, Erciyes’in giriş kapısı konumundaki Hisarcıkta Meydan düzenlemesi çalışmasının Erciyes’e yakışır bir konuma geldiği, Parkta da yernileme ve çevre düzenlemelerinin yapıldığını kaydetti.

Semtler arasında farklılık ve hizmet kalitesi gözetmeksizin

Erciyes Dağı Kış Sporları ve turizm Merkezi’nin 2017-2018 yılı sezonunun kar yağışları ile başladığını ifade eden Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç, “Hisarcık gönül dostu insanların yoğun olduğu, havası, doğası, suyu ile bağ ve sayfiye alanları ile ilçemizin en güzel bölgelerinden birisidir. Belediye olarak, Melikgazi İlçe sınırları içerisindeki semtler arasında farklılık ve hizmet kalitesi gözetmeksizin yatırımlar yapılmaktayız Melikgazi Belediyesi, Melikgazililer için şehrin her yerinde, şehrin her noktasında var” dedi. Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Mahalle de bulunan fırın, şarküteri ve manav esnafının bu otopark çalışması müşterilerine daha çok hizmet verebileceklerini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner315

banner307

banner306