Melikgazi'de Araç Parkı Her Geçen Gün Genişliyor

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, günden güne büyüyen ve gelişen Melikgazi İlçesinde daha etkin, verimli ve seri hizmet sunabilmek amacıyla araç parkını her geçen gün, yeni alınan araçlarla genişlettiklerini bildirdi.

Melikgazi'de Araç Parkı Her Geçen Gün Genişliyor

İlçesinin her geçen gün büyüdüğünü ve semtler arasında mesafenin de artığını, bundan dolayı araç parkına sürekli yeni araçlar satın alarak genişletip, hizmeti vatandaşlara bizzat, bire bir sunduklarını hatırlatan Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, yeni alınan araçlar ile hizmetlerin daha etkin, verimli ve kısa sürede gerçekleştirileceğini belirtti.

Kış kar, yazın asfalt taşıyacak

Karlı ve buzlu yollarda Güvenli ve seri ulaşım için çevre temizlik vergileri ile alındığını vurgulayan Başkan Büyükkılıç, yeni alınan araçlarla ilgili olarak şunları söyledi: “Melikgazi İlçesinin yerleşim alanı büyümekte ve nüfusu da artmaktadır. Dolayısıyla hizmet verilen alan ile birey sayısı da artmaktadır. İlçe sınırları içerisinde 81 mahallemiz bulunmaktadır. Geniş bir alanda daha etkin ve verimli bir hizmet için teknolojinin her türlü imkanlarını ve araçlarını kullanıyoruz. Daha kısa sürede daha çok alanda yollardaki kar ve buzu temizlemek çok önemlidir. Bunun için 2 adet damperli kar kürüme ve tuz serpme aracı satın alındı. Melikgazi Belediyesi şu sıcak havalarda 2018 yılı kış mevsimine şimdiden hazırlanmaktadır”

Daha etkin hizmet

Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, çevre temizlik vergileriyle alınan araç ve ekipman ile yolların 7 gün 24 saat açık olmasının sağlanacağını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310