banner257

Milletvekili Hülya Nergis'den Diş Hastanesine Tam Not

Ak Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis Atçı, Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde, incelemelerde bulundu. Başhekim Tamer Şenel ve beraberindeki heyet ile hastanedeki bütün klinikleri tek tek dolaşan ve bilgiler alan Milletvekili Hülya Nergis Atçı hastaneye tam not verdi.

Milletvekili Hülya Nergis'den Diş Hastanesine Tam Not

Ak Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis Atçı’ya Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ziyaretinde Başhekim Tamer Şenel, Başhekim yardımcıları Figen Solak, Mustafa Urfalı, İdari ve Mali İşler Müdürü Namık Kemal Çakıcı ile Abdurrahman Kubilay eşlik etti.

Başhekim Tamer Şenel ve beraberindeki heyet ile hastanedeki bütün klinikleri tek tek dolaşan ve bilgiler alan Milletvekili Hülya Nergis Atçı, hastanede hizmet alan vatandaşlarla sohbet etti.

Ak Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis Atçı, burada yaptığı açıklamada, diş hastanesinde hizmet memnuniyetiyle ilgili vatandaşların görüşlerinin olumlu olmasından memnun olduğunu dile getirerek, “Diş sağlığı insanın bütün vücudunu kalbinden başlayarak etkilediğini biliyorum. Onun için diş sağlığının başlangıçtan yani kontrol noktasından başlayarak tedavinin her aşamasında da devletin bu hizmeti vermesi çok anlamlı. Bu kadar gelişmiş bir hastanenin de Kayseri’de işletiliyor olması hizmet sunması güzel bir şey. Nitekim diş hastanesinde yeni birimlerinin açılmış olmasını görsel ve yazılı basından takip ediyoruz onun içinde birde görmeyi istedik. Kayserimize kazandırılan yeni hizmetleri yerinde görelim dedik. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.

Şenwl: “Hastanemizde Kaliteli Bir Hizmet Vermekteyiz”

Başhekim Tamer Şenel ise, hasta memnuniyetine dikkat çekerek, “Hastanemizde daha kaliteli hizmet vermek adına önceden 50-60 hastaya bakılırken şuan her hekimimiz ortalama 25 hastaya hizmet vermektedir. Sağlık Bakanlığımızın MHRS sistemine geçtik. MHRS sistemiyle de her doktorumuz ne kadar hastası var sabahtan biliyor. Ona göre kendisini ayarlıyor. Ayrıca hekimlerimizde kendileri verebilir randevuyu. Bunun dışında randevuyu internetten veya telefondan kendileri de alabiliyor vatandaşlarımızın. Bu şekilde hem hasta memnuniyeti hem de çalışan memnuniyeti bir üst seviyeye çıkarttık” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başhekim Tamer Şenel ve beraberindeki heyet, Ak Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis Atçı’ya Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’nde, yeni açılan ve Avrupa standartlarına uygun olan Diş laboratuvarını ve klikleri gezdirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310