banner257

ÜNİVERSİTELİLERDEN, ‘EKMEK ARASI YARDIM’

Melikşah Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Merkezi, sosyal sorumluk projeleri kapsamında “Ekmek Arası Yardım” sloganıyla düzenlediği, ’Sucuk-Ekmek Şenliği’nin tüm gelirini yardıma muhtaç aile ve öğrencilere bağışlayacak.

ÜNİVERSİTELİLERDEN, ‘EKMEK ARASI YARDIM’

Melikşah Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu binası önünde kurulan şenlik alanında öğrenciler hem sucuk-ekmek yedi hem de yardım kampanyasına katkıda bulundu.

Mondi Melikşah Üniversitesi Basketbol A Takımı da kampanyaya tam kadro katılarak destek verdi. Melikşah Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Dursun Mat’ın davetlisi olarak katılan Murat Hüdavendigar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mesut Aydıner de öğrencilerle beraber sucuk-ekmek kuyruğuna girerek yardım kampanyasına katıldı.

Ekmek arası yardım sloganının çok hoşuna gittiğini ve bu duyarlılıktan dolayı Melikşah Üniversitesi öğrencilerine ve yönetimine teşekkür eden Murat Hüdavendigar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mesut Aydıner, “Biz bu tür duyarlılıklarımızı arttırabilirsek, üniversitemizi çevremizle, sosyal hayatla, bu şekilde bütünleştirebilirsek gerçek anlamını bulur diye düşünüyorum, o açıdan Melikşah Üniversitesi teknik anlamda çok iyi işler yaptığı gibi sosyal ve toplumsal duyarlılık açısından da çok güzel işler yaptığını ben bir kez daha canlı olarak görmüş oldum” dedi. Faaliyeti gerçekleştiren öğrencileri tebrik eden Melikşah Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Dursun Mat ise, “Öğrencilerimizin üniversite hayatı boyunca bu tür sosyal etkinliklere katılmasını istiyoruz ve teşvik ediyoruz, bugünkü bu anlamlı kampanya ise bunun bir yansımasıydı ve bu yardım kampanyasından çok mutlu oldum, gurur duydum” ifadelerini kullandı. 


Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2014, 09:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner310

banner289

banner306