banner311

İl Sağlık Müdürü Benli Hastaneleri İnceledi

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, beraberinde Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Halit Baykan ile birlikte yapımı devam eden 150 Yataklı Develi Devlet Hastanesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyaret sırasında Benli’ye Develi İlçe Sağlık idarecileri eşlik ettiler.

İl Sağlık Müdürü Benli Hastaneleri İnceledi

Yetkililerden hastanenin son durumu hakkında bilgi alan İl Sağlık Müdürü Benli; “Yeni hastanemizi olabilecek en hızlı şekilde Develimize kazandırmak adına çalışmalarımız aralıksız şekilde devam ediyor. Sağlık Bakanlığımız ile sürekli temas halindeyiz. İnşallah hastanemiz yakın zamanda Develili vatandaşlarımızın hizmetinde olacak” dedi.

Hastanede gerçekleştirilen incelemelerin ardından Develi Kaymakamı Murat Duru ve Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ı makamlarında ziyaret eden Benli, ilçede verilen sağlık hizmetleri hakkında istişarelerde bulundu.

Daha sonra İl Sağlık Müdürü Benli ve beraberindekiler yeni hizmete giren 75 Yataklı Yahyalı Devlet Hastanesi’ni de ziyaret ederek yetkililerden hastane işleyişi hakkında bilgi aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner289